Výhody řešení pro identifikaci pacientů

Bezpečnost pacientů
Pozitivní identifikace pacientů v každé fázi zdravotní péče.

Dostupná aktuální data
Poskytnutí informací potřebných v okamžiku péče.

Jednodušší práce pro personál
Data výhodná pro učinění správných rozhodnutí.

Ochrana pacientů
Ochrana práv a soukromí každého pacienta.


Efekt a přínosy řešení identifikace pacientů

Identifikace přináší data nezbytná pro kvalitní péči o pacienty

Bezpečnost pacientů začíná u zajištění pozitivní identifikace v každém momentu poskytované péče. Integrujeme řešení pro jednoznačnou identifikaci pacientů založené na komponentech zohledňujících unikátní požadavky zdravotnických zařízení.

Od příjmu po propuštění – informace stále dostupné

Řešení pro identifikaci pacientů vám umožní přístup k informacím o pacientovi po celou dobu péče. Personál minimalizuje chyby a ochrání práva pacientů. Řešení využívá ID náramky, tiskárny náramků a štítků, mobilní zařízení a skenery čárových kódů určené speciálně pro zdravotnické prostředí.

Monitoring pacientů – bezpečí a prevence

Řešení identifikace pomáhá sledovat polohu pacientů, analyzovat údaje o léčbě a optimalizovat pracovní postupy během celého léčebného procesu. Dochází tak nejen ke kvalitnímu monitoringu, ale také k předcházení problémů spojených se zraněním a pády.

Shoda s jedinečnými potřebami pacientů

Řešení zajišťuje správné podávání léků a identifikaci vzorků pomocí softwarově ověřené identity pacienta. Díky tomu se nikdy nestane, že by pacient dostal špatné léky, personál zapomněl pravidelně kontrolovat jeho stav nebo došlo k jiným nešťastným problémům spojených s nedokonalou péčí.

ID náramky – vyšší přesnost a provozní efektivita

Nabízíme širokou škálu laserových a termálních ID náramků vhodných pro identifikaci všech typů pacientů. Od novorozenců až po lidi s trvalou péčí. Skenovatelné ID náramky jsou odolné běžnému používání i nejrůznějším dezinfekčním prostředkům.

 


Řešení pro identifikaci pacientů zahrnuje

  • software
  • hardware
  • implementaci řešení

 


Další výhody identifikace pacientů 

Zdraví pacientů je vždy na prvním místě. Proto je pro každé zdravotnické zařízení nezbytná efektivní identifikace pacientů, které probíhá s využitím speciálních identifikačních náramků. 

Identifikace pacientů zjednodušuje procesy a omezuje chyby

Bezpečná a účinná identifikace pacientů pomáhá zdravotním zařízením zjednodušit procesy, ušetřit léčiva, pracovní síly i čas a eliminovat chybovost. Personál může jednoduše elektronicky snímat a ověřovat údaje nezbytné pro podání léčiv, transfuze, k identifikaci na operačních sálech a vyšetřovnách, při odběrech, monitorování vzorků a účtování poplatků pacienta. 

Posílení bezpečnosti díky elektronické identifikaci pacientů

S využitím řešení pro identifikaci pacientů lze v zabezpečit přístup do vyhrazených prostor, evidovat pohyb osob po zařízení v reálném čase a snížit například riziko krádeží. 

Identifikace pacientů a evakuace v případě nouze

Pokud zařízení nevyužívá funkční identifikaci pacientů, jsou lidé pohybující se po nemocnici prakticky neznámí. V případě jakékoliv náhlé krize tak není možné mít přehled nad každým pacientem. V případě identifikace lze snadno zjistit, kdo se v reálném čase nachází na jakém místě. 

Elektronická identifikace ovlivňuje výkon a pohodlí personálu

Identifikace pacientů zvyšuje komfort lékařů, zdravotních sester, pomocného personálu, managementu i samotných pacientů a klientů zdravotnických zařízení. Péče je přesnější, účinnější a v konečném důsledku může zachránit životy. 
 

 

Líbí se vám uvedené řešení nebo před sebou máte specifický projekt?

Zde je ten nejlepší prostor pro sdílení vašich požadavků – ozveme se co nejdříve.

CAPTCHA
14 + 4 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.